تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

بعد از مدتها خداوند عنایت كردند و فرصتی شد سایت های ولایتمون رو زیارت كنیم همچنان مثل گذشته ساكت و آروم همچون بهشت كبری ( ولی بهشت كبری از ولیعصر شلوغ تره !!!!!!) بی خیال این مسائل حاشیه ای نكته كنكوری سایت شهرداری ابهر بود .

بعد از مدتها بالاخره شهرداری ابهر صاحب یك دامین شد و از سردرگمی دامین های مختلف نجات پیدا كرد اما نكته كنكورتر لوگو سایت بود ( با وضعیت بد طراحی و مطلب زدنش كاری ندارم ) تصویر یك مقبره در این لوگو اساسی داد می زنه اما این مقبره كجا واقع شده؟

هر چقدر تلاش كردم مقبره چلبی اوغلو رو به شهرداری ابهر ربط بدم شدیداً عاجر ماندم... با خودم فكر كردم شهردار محبوب و جهادی ما اهل سلطانیه است اما نه شهردار ما برادر یكی از اعضای شورای ماست و از انجا كه این عضو شورا حمایت شدید یكی از محله های ابهر رو داره فرض سلطانیه بودن با قاطعیت رد می شه.

گفتم شاید مدیر سایت اما نه اون هم سلطانیه ای نبود چرا كه او دوست عزیز خودم اقای محمدی عزیزتر جانه...

بعد از مطالعات بسیار گسترده متوجه شدم كه عزیزان ما در شهرداری متوجه شدن كه كسی از مسئولین به فكر مقبره و خانقاه چلبی نیست و با این حركت خواستند با زبان بی زبانی بگن كه اقا می شه از این مقبره كلی گردشگر جور كرد و دریا دریا پول وارد منطقه بشه.

حالا اگر اهل حساب كتاب باشید متوجه می شید كه با یك كار فرهنگی و معنا گرا می توان قدم های بزرگی برای توسعه پایدار ابهر برداشت.

پس خدایا همه مسئولین كه با این جدیت و نكته بینی دارند چرخ های توسعه ابهر رو می چرخونند در سایه عنایات خودت موفق بدار ( آمین)ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 اردیبهشت 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin