تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

پنجشنبه عصر داشتم از چهار راه امام حسین به سمت ولیعصر پیاده می اومدم با یكی از دوستان قدم زنان می اومدیم و در مورد اینكه خیلی خوب می شد كه مثلا هر استان برای خودش یه شو لباس و مد داشته باشه و فاخرترین و ایرانی ترین مدل به عنوان مد سال و ماه انتخاب بشه....

به نظر من ایرانی های باستان واقعا خوش پوش بودند چون به فكر تقلب و كپی برداری از بقیه نبودن - وضع تقلب ما انقدر بد شده كه مد رو داریم از چینی ها الگو می گیریم - یه لحظه سرمون رو بالا اوردیم و دیدیم بالا كی می گه شو لباس و مد در  ایران وجود نداره ، قوی ترین مزون های دنیا به نمی تونن كاری به این بزرگی انجام بدن پسر و دختر از چهار راه امام حسین تا اواسط ولی عصر با مدل های مختلفی واقعا عجیب و غریب نه می شه فرق پسر رو از دختر تشخیص داد و نه اینكه نمی دونی طرف كه لباس پاره پوره پوشیده پول داره یا فقیر .

من حتی سیگار كشیدن دخترها رو ندیده بودم كه با افتخار تمام كنار  پارك پردیس دیدم . چند وقت پیش پارك شهر تهران قدم می زدم خانم هایی رو دیدم كه مانتو استین كوتاه پوشیدن ( خیلی استین كوتاه) داشتم شاخ در می اوردم اما باز هم با افتخار تمام در ابهر خودمون خانمی رو دیدم كه همچون اقایون بدن ساز استین ها رو تا بازو بالا زده .

نمی گم  اینا بده یا خوب چون قضاوت در  این باره خیلی سخته و البته من فكر می كنم به خاطر قصور مسئولین ماست اگر مدل قابل احترامی و ارزشمندی ارائه بدن من جوون دیوانه نیستم برم لباسی رو بپوشم كه با ارزش های كشور نمی خونه .

از روزی كه می دونیم مد ما درایران یك چادر سیاهه حتی این رو هم نمی گم خوب یا بده با حجاب صد در صد موافقم ولی با سكوت در مورد هجمه های فرهنگی دیگران مخالم پس بهتره بجای اینكه شو مد و لباس رو در مسیر طولانی ( از امام حسین تا ولیعصر ) رو در یك سالن خیلی شیك و مجلل برگزار كنیم كه علاوه بر درآمد زایی ، فرهنگ سازی برای مردمان خوبمون هم یه سرگرمی و تفریح جدید ایجاد كردیم.

ولی توصیه من سعی كنید تا زمانی كه سالن مد و لباس ابهر را بیوفته خیابان مد و لباس رو از دست ندیدادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 خرداد 1390 توسط عسگری
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin