تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

چقدر آروم و بی سرو صدا روز جوان امسال از راه اومد هر سال مراسمی داشتیم و برو بیایی تو وبلاگ بود بیانیه جلسات که مثلا با کلی تلاش و مشقت توانستیم مثلا ویزیت رایگان رو به تصویب برسونیم .

روز جوان مبارک

پارسال نمی دونم برگزار شد یا نه ولی اخرین بار فکر می کنم سال 88 بود هیچ وقت نیومدیم بنشینیم جلسه بزاریم که دوستان وبلاگ نویس ایرادات و نقاط قوت همایش چی بود اگر اشتباه نکنم از ما خانم ها فقط در دو همایش دعوت به همکاری شد باقی مردانه مردانه بود .

سر صحبتم با اقای عزیزخانی و اقای فتحی :

اقای عزیزخانی تو پست قبلی گفتند که بیاید انتقاد کنید من خوشحال می شم حالا من هم انتقاد می کنم

چی شد انجمن به اینجا رسید؟

اصلا اعضای انجمن چه کسانی بودند و مدیران انجمن کیا بودند؟

خیلی حیفم می اد انجمن به این شکل در اومده یه روز یادمه جلسه بودیم اقای عزیزخانی از این گله می کردند که همزمان تو وبلاگ پست نزنید چی شد که الان هفته به هفته کسی مطلبی نمی نویسه فکر می کنم اگر من و خانم موسوی ننویسیم بعد از چند وقت در وبلاگ بسته بشه.

واقعا تعجب اوره اتفاق خاصی تو انجمن نیوفتاد که ما به سمت سکوت و تعطیلی داریم حرکت می کنیم .

خانم مقیمی ، خانم امیدی ، اقای جوادی ، اقای نبئی ، آقای عباسی ، آقای حاجی خانی ، آقای بیگدلی و خیلی های دیگه کجا رفتند.

یادمه یکی از اهداف اصلی انجمن فراهم نمودن زیر ساخت های شهر و شهروند الکترونیک بود طوری که ما سال 87 روزهای شنبه اداره فرهنگ و ارشاد جلسه داشتیم شهروند الکترونیک ابهر چقدر رشد کرد؟

یه سوال از اقای عزیزخانی بود و نبود انجمن چه فرقی می کنه یعنی اگر سال 86 انجمن رسما تشکیل نمی شد تا به امروز چی می شد آیا اتفاق خاصی می افتاد به قولی انجمن چه گلی به سر شهروند الکترونیک ابهر زده؟ اگر از بیرون نگاه کنیم این شکلی تصور می شه که تنها موردی با حضور انجمن  اتفاق افتاده اینه که چندتا همایش برگزار بشه خوب یا بد و برای هر همایش هم پولی خرج بشه حالا اگر انجمن نبود ، همایش هم نبود و پولی هم خرج نمی شد !!!!

آقای فتحی بعد از روز جوان 88 که اقای عزیزخانی رفتند سربازی تقریبا فعالیت های انجمن خوابید ! از طرفی حرکت چشم گیری هم تو ابهرنیوز اتفاق نیوفتاد و شاید این گمان بره که چون عزیزخانی رفت پس انجمن تعطیل ( البته این رو من نمی گم می خوام مشکل کار پیدا بشه )

آیا بچه ها دلسرد شدن یا مدیران محترم ؟

چرا آقای حاجی خانی خیلی وقته تعطیل کردند ؟

امیدوارم با این انتقادها کمی انجمن روح تازه بگیرهادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 22 تیر 1390 توسط عسگری
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin