تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

سلام

با اینکه اصلا عکاس خوبی نیستم ولی خوب عکاسی و عکس نگاه کردن رو خیلی دوست دارم حال و هوای خوبی داره وقتی عکس های قدیمی رو نگاه می کنی و یاد خاطره ها می افتی .

چند وقت پیش فلش برادر گرام رو داشتم تفتیش می کردم که تعدادی از عکس های قدیمی ابهر رو پیدا کردم اما خودش هم دقیقا نمی دونست که صاحب این عکس های کیه ولی خوب مالکیت معنوی این تصاویر برای اون شخصه که خداوند حفظش کنه.

کمی بالاتر از میدان شهید رجایی و آب منبع معروف

فکر می کنم الان این زمین ها تبدیل به خونه و خیابون مغازه شدن اینجا همون آب منبع معروف خودمونه

( دوران دبیرستان یاش بخیر چه ها کردیم اطراف این آب منبع)

 

دبستان خواجه نصیر

کشته مرده عکس های دوران ابتدای خودم هستم چه کیفی داره بعد از 50 سال بیای عکس های دوران ابتدایی خودت رو ببینی به نظرتون افراد این عکس الان چه کاره هستند؟ اگر این عکس رو ببینند چقدر خوشحال می شن؟!

میدان شهرداری ابهر

تصور می کنم این عکس حداقل باید برای 20 سال پیش باشه البته خدا نویسنده فتوشاپ رو برای ما نگهداره که انگار دیروز این عکس گرفته شده . من خراب کردن این میدان رو خوب یادمه انصافا هم دلم برای میدان به اون قشنگی می سوخت که چرا دارند خرابش می کنند.

خیابان ولیعصر امروز دلی چای سابق

اینو اصلا یادم نیست ولی خوب شنیدم که زمان های قدیم که بارون زیادمی بارید مسیر خیابان ولیعصر می شده یک رودخانه که مسیر سیل رو درست می کرده به خاطر همون بهش می گفتن دلی چای ( رود دیوانه) الان قیمت همین دلی چای بسی بسیار گران شده است کسی باورش می شد که یه روز دلی چای بشه خیابان اصلی ابهر؟!

 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 9 شهریور 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin