تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت
بالاخره بعد از مدتی به اینترنت و کامپیوتر و تکنولوژی دسترسی پیدا کردم . مدتیه برای طراحی شبکه تامین برق تعدادی از روستاهای استان قزوین ، یه ماموریت کوچولو اومدیم در این مدت چیزای عجیب و غریبی دیدم که اصلا فکر نمی کردم با همچین مواردی در طول عمرم سر کار داشته باشم.
روستای شورجه فکر می کنم 20 کیلومتر از بویین زهرا فاصله داره و حدود 25 خانوار ساکن روستا هستند و حدود 14000 راس گوسفند دارند اما برق ندارند، حتی جاده دسترسی درست و حسابی هم ندارند.
تا به امروز بزی دیدید که گوشش به زمین برسه؟ یا مثلا قوچی دیدید که هیکلش مثل کره الاغ باشه؟
من از سگ خیلی خیلی می ترسم حالا اهلی باشه ، نگهبان باشه یا وحشی فرقی نمی کنه از این موجود می ترسم اولین روزی بود که سر پروژه رفته بودیم با اجازه دوستان دو تا از سگ های گله افتادن دنبال من فکر می کنم حدود 1 کیلومتری اساسی از دستشون فرار کردم ولی خوب همچنان پا به پای من می اومدن چون از فرار خسته شده بودم به فکر دفاع افتادم همین که سنگ رو برداشتم دیدم عجب سگ های بی عرضه ای هستند و من چه ادم ترسویی با برداشتن سنگ انقدر اروم شدند اما چون عقده فرار داشتم گفتم حالا من به دنبال شما خواهم دوید با سنگ افتادم به جون سگ های عزیز نمی دونید چه صفایی داد ادم به دنبال سگ بزار بدود ، این شد که من فکر کردم برای هر سگی سنگ برداری سگ می ترسه که روز دوم سگ های کوچیک تری بودند و ما هم مشغول طراحی شبکه سگ ها اومدند دنبال ما در مخیله خودم تصور کردم که اگر دوباره سنگ بردارم این عزیزان بی خیال می شوند و ما را رها خواهند کردم اما اینگونه نشد و بدتر هم شد چون امدند و پاچه یکی از دوستان گرامی را گرفتند و ایشون رو راهی بیمارستان کردند .
نکته کنکوری
سگ ها از سنگ می ترسند اما نه همه سگ ها پس در این مواقع فرار بهترین گزینه است و البته سگ گله بیشتر از یه فاصله ادم رو دنبال نمی کنه .


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 شهریور 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin