تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت
اوریانا فالاچی روزنامه نگار برجسته ایتالیائی ، از وینستون چرچیل سئوال میکند:آقای نخست وزیر شما چرا برای ایجاد یک دولت استعماری و دست نشانده به آن سوی اقیانوس هند می روید و دولت هند شرقی را بوجود می آورید ، اما این کار را نمی توانید در بیخ گوشتان یعنی در کشور ایرلند که سالهاست با شما در جنگ و ستیز است انجام بدهید ؟وینستون چرچیل بعد از اندکی تأمل پاسخ می دهد : برای انجام این کار به دو ابزار مهم احتیاج داریم که آن دو ابزار را در ایرلند در اختیار نداریم . روزنامه نگار می پرسد . آن دو ابزار چیست ؟ چرچیل پاسخ میدهد :
 اکثریت نادان ، و اقلیت خائن
حالا که این داستان اختلاس بی سابقه در کشور اتفاق افتاده این 4 کلمه خیلی برام معنی پیدا می کنه سه هزار میلیارد تومان این وسط نیست شده و رفته جیب یه سری سرمایه دار از طریق امضای یه اقلیت خائن که در این بین اکثریت نادان هم هیچ عکس العملی نشون نمی دن ، رئیس یه بانک یک میلیارد دلاری به جیب می زنه و می شه مقیم کانادا ، فلان رئیس سازمان هم نیم میلیاردی می زنه به جیب و می شه مقیم فرانسه یه سری ادم بد بخت هم این وسط که دستور مافوق خودشون رو گوش کردن به نام متهم می رن زندان و ماجرا به خوبی و خوشی تموم می شه یه سه هزار میلیارد هم صدقه سلامتی سر بعضی از اقلیت خائن که نمی خوان دست همه خائن ها رو شه.
ما اکثریت نادان هم تعدادیمون می گیم دمش گرم ما که نتونستیم از دولت چیزی بگیریم بزار اون یه جا بگیره ، یه سری دیگه می گن طمع باعث این شده نباید زیاده خواهی می کرد ، یه سری دیگه می گن عجب ادمی بوده باید از فلان راه ها هم اقدام می کرده که دولت رو بچاپه!!!!!!!
یه تعداد کمی هم می گن با این مبلغ می شه چقدر اشتغال ایجاد کرد ، چقدر از جوون ها رو می شه فرستاد خونه بخت ، چقدر از مردم خونه دار می شن!!!!!
سوالی که اینجاست چرا دستگاه های نظارتی ما این 4 سال نفهمیدن؟؟؟؟؟؟ کسی هم سوال نمی کنه ؟؟؟؟؟ جالب اینکه وقتی اقا دزده معلوم شد همه عزیزان مدعی شدند که ما اول پیدا کردیمش اون با کلی افتخار اقا جان طرف داره 4 ساله می خوره به جای اینکه ادم خجالت بکشه بگه نمی دونم چی بگم و به کی بگم ولی مملکت گل و بلبل همینه دیگه که به امید خدا با این روند پر افتخار بی کاری قراره حذف بشه ، همه مردم خونه دار بشن ، رشد اقتصادی از رشد اقتصادی چین بزنه بالا ، به لجاظ سیاسی قبل از فرانسه و امریکا باشیم، به لحاظ نظامی روسیه بیاد از ما تسلیحات نظامی بگیره از لحاظ گردشگری و سرگرمی هم که به شکر میراث فرهنگی الان هم داریم حرف اول دنیا رو می زنیم ، صنعت کشورمون که حرف نداره ، فقط مشکلمون وضع بد دانشگاهامونه که موجب شده پیشرفت علمی نداشته باشیم که به کمک دانشجویان عزیز و با اضافه شدن آگاهی  های معنویشون میزان تولید علم بالا می ره .

پانویس:
اینا رو از من نشنیده بگیرید.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 16 مهر 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin