تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

به گزارش خبرگزاری مهر:

بخشدار سلطانیه درخصوص تبدیل شدن سلطانیه به شهر الکترونیکی به جزئیات این طرح اشاره کرد و گفت: برای اجرای این طرح 6 کارگروه تخصصی برای این امر در نظر گرفته شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد ذوالقدر در گفتگو با خبرنگاران افزود: این طرح که با حمایت ویژه استاندار در حال پیگیری است از نیمه دوم مرداد ماه سال جاری آغاز و تا پایان بهمن ماه به بهره برداری می رسد و شهر الکترونیک سلطانیه به ریاست معاون  توسعه مدیریت و منابع استانی و به دبیری دفتر فناوری اطلاعات استانداری و با عضویت شهرداری زنجان  دانشگاه زنجان،  بخشداری سلطانیه، دانشگاه علوم پایه و شهرداری سلطانیه اداره می شود.

 

وی ادامه داد: شهر سلطانیه به عنوان اولین شهر در استان زنجان و جزو اولین شهرها در کشور است که طرح شهر الکترونیک در آن اجرا  خواهد شد.

ذوالقدر با توجه به وضعیت آماری شهر افزود: شهر سلطانیه با مساحتی بالغ بر 4.1 کیلومتر مربع و جمعیت 6928 نفر و تعداد خانوار 1978 و وجود ظرفیتهای بالقوه فراوان در زمینه های  گردشگری به خصوص گنبد سلطانیه و کشاورزی و اقتصادی یکی از مستعدترین شهرها برای اجرایی شدن طرح شهر الکترونیکی است.

ذوالقدر گفت: یکی از مزایای اجرا شدن این طرح تجهیز اکثریت فروشگاه های شهر به سامانه الکترونیک کلیه ادارات به اتوماسیون داخلی شهر و صدور کارت هوشمند سلامت و کارت هوشمند برای کشاورزان ساکن شهر سلطانیه جهت رفاه حال مردم و تسریع در امورات استان است.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 مهر 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin