تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

افتخار دیگری به نام اقازاده های ایرانی افزوده شد...

پلیس دبی دلیل مرگ پسر محسن رضایی را مصرف بیش از اندازه داروی ضدافسردگی اعلام کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری رسمی امارات (وام)، "ضاحی خلفان" رئیس پلیس دبی در بیانیه ای درباره مرگ احمد پسر محسن رضایی در یکی از هتل های دبی اعلام کرد: متوفی با استفاده از یک گذرنامه آمریکایی (با تابعیت آمریکایی)، به نام مستعار "تام جی اندرسون" و به عنوان یک بازرگان آمریکایی وارد دبی شده بود . او نام واقعی خود را اعلام نکرده بود.
وی اضافه کرد: نتیجه بررسی ها در آزمایشگاه های جنایی نشان می دهد دلیل مرگ احمد رضایی 35 ساله، مصرف بیش از اندازه از داروی ضد افسردگی بود. در این وضعیت بعد جنایی این ماجرا و شک و تردیدها درباره این حادثه منتفی می شوند.
رئیس پلیس دبی اضافه کرد : مدیریت هتل گلوریا وضعیت مرگ احمد رضایی در طبقه 18 هتل را پس از گذشت دو ساعت از تلاش برای ارتباط با وی به پلیس گزارش داد.

تصور منفی : چند وقت پیش یه خبر می خوندم در همین رابطه نوشته بود که FBI چقدر احمد اقا رو اذیت کرده بود و ماجرای جدایی ایشون از همسر کره ای ( حالا مسلمان شده بود یا نه خدا داند؟) در کل اگر یک نفر دیگه شبیه ایشون بود و پسر محسن رضایی نبود تا الان 10 باره جاسوس امریکا و اسرائیل و مرتد و از این حرفا براش در اورده بودند.

تصور مثبت: اما چرا پلیس دبی از دادن فیلم دوربین مدار بسته خود داری کرده ؟ چرا مهماندار های هتل که باید هر روز اتاق احمد اقا رو نظافت می کردن بعد از سه روز خبر فوت ایشون رو دادن؟ چرا اول گمانه زنی پلیس دبی خودکشی از طریق بریدن رگ دست بود و چرا بعد گفتن خود کشی از طریق برق گرفتی و در نهایت استفاده از دارو ؟ چرا پلیس دبی از حضور نماینده ایران در کالبد شکافی خودداری کرده؟ همه این موارد باعث ایجاد تردید در فوت عادی احمد اقا می شه که احتمال قتل رو زیاد می کنه.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin