تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

اخبار منتشر از سوی آقا کلاغه رو این سری آقای عسگری زحمت کشیدند و به دست ما رسوندند:

بحث داغ انصراف آقای مهندس مهدوی همچنان گرمای محافل سیاسی رو در فصل زمستان بیش از پیش کرده ، این انصراف حواشی زیادی هم داره ، اتفاق جدیدی که اقا کلاغه گفته بدین شرح است:
" آقا کلاغه خبری نو آورده که بد نیست شما هما بخوانید
در پی کنار رفتن آقای مهدوی که دلایل آن خیلی مشخص نیست! بزرگان قوم ابهر از ناحیه آقای دکتر خانمحمدی و خرمدره ای ها احساس خطر کرده و جمع شرند و رفتند سراغ یک دکتر صاحب نام که بتونه روی دکتر خانمحمدی را به عبارت ... کم کنه و جلو محکم وایسته
شنیده ها حاکی است که آقای دکتر اصغر مهاجری که از تهران کاندیدا شده اند تنها گزینه و بهترین تدبیر ابهری هاست که راضی اش کنند تا به حوزه ابهر منتقل بشه و همه خیالات هوادارای خانمحمدی را به هم بریزه گفته می شه آقایان مهدوی و مرسلی هر دو به این نتیجه رسیدند که در این چهره آشنای رسانه ملی و جامعه شناس مشهور کشور تنها امید منطقه است. "

متاسفانه بنده به شخصه اقای دکتر خانحمدی رو نمی شناسم و نمی دونم علت موضع گیری شدید ابهری ها علیه ایشون چیه. مگر بیایم به بحث بسیار بد مزر ابهر و خرمدره برسیم که اقای دکتر میخوان برند مجلس و ابهر رو منزوی کنند؟؟؟؟؟؟ ولی معتقدم که اگر شخصی بیاد و شدیدا برای خرمدره کار کنه و به عبارتی گل بکاره باز هم برای ابهر بد نمی شه که فاصله ابهر خرمدره کمتر از ده کیلومتره .

یه شناخت کوچولو هم از اقای دکتر مهاجری دارم خوب چهره سرشناسی هستند هم از سیاست می دونند و هم از جامعه ، ایده های قشنگی هم دارند البته از ایده تا عمل داستان ها گفته اند.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 1 بهمن 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin