تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

هر چقدر به زمان انتخابات نزدیک می شویم بازار محافل سیاسی گرم و هیجان اجتماعی گرم تر ، کمتر محفلی سخن از انتخابات نیست ، سخنانی بدون پشتوانه و عدله کافی و سخنانی مستند و قابل دفاع آنچه دراین بین بیشتر رخ می نماید انصراف آقای مهندس احمد مهدوی و دلائل مبهم آن است که به نوبه خوب نقش بسیار زیادی در رواج سخنان غیر واقعی شده .

چرایی انصراف آقای مهندس مهدوی ( نماینده کنونی مردم ابهر و خرمدره ) شاید راهگشای آینده منطقه باشد اما اسرار به بازگشت این مسئله را پیچیده تر کرده  و گمانه زنی ها حمایت مهندس مهدوی از کاندیداهای دیگر در محافل وجود دارد.

بعد از انصراف نماینده کنونی از کاندیداتوری ، انصراف دکتر هوشمند صفائی بار دیگر معادلات را بر هم ریخت ...

انصراف زود هنگام قبل از اعلام رسمی تایید صلاحیت شدگان یقیناً از سیاست های نانوشته است .

پس تا به امروز دو انصراف تقریبا قطعی است و همچون روال  دوره های گذشته تعدادی از کاندیداها که تقریبا مشخص هستند از کاندیداتوری انصراف خواهند داد.

آنچه خواهد ماند عرصه بدون رغیب برای دکتر خانمحمدی است که البته موجی از شایعات مبنی بر رد صلاحیت ایشان نیز در حال انتشار است که ساختگی بودن این شایعات بوضوح مشخص است .

با عنایت به اوضاع نابسامان جامعه و عدم حضور چهره برجسته ( به جز دکتر خانمحمدی) در بین نامزدهای انتخاباتی پیش بینی ستقبال نه چندان زیاد از انتخابات دور از انتظار نیست !؟

باید منتظر سیاست های دست اندرکاران جهت حضور مردم و اقدامات بزرگان منطقه جهت آرایش سیاسی ابهر خرمدره بود.

 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 1 بهمن 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin