تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

دیروز روز بسیار پر هیجانی برای من یکی بود همه کسایی که دیروز قصد خرید یا فروش طلا داشتند مطمئنا چند کیلویی از چربی های اضافی خودشونو آب کردند.(قابل توجه فتحی )یک روز با نوسانات در حد لیگ افغانستان. در عین حال بسیار مسخره ولی برای اهالی بسیار مهیج و زیبا.من یکی که نتونستم به قیمت های واقعی برسم. از شما چه پنهون روز دوشنبه از ساعت 13 تا 16 که وقت آزاد داشتم از این طرف قیمت ها رو می گرفتم که رو وبلاگ قرار بدم  تا میومدم  که رو وبلاگ قرار بدم از اون طرف قیمت ها تغییر میکرد و بالا میرفت . کمتر از چند دقیقه. آخر سر بیخیال شدم و با عصبانیت گداشتم کنار و رفتم دنبال کارم. از اون طرف هم داشتم میشنیدم یک مقام بانک مرکزی در برنامه اخبار ساعت 14 نطقی فرمودند که خالی از لطف نیست اشاره ای بکنم که ایشان با قاطعیت تمام فرمودند که سکه بالای 700 هزار تومنی نخرید آنهایی که بخرند قطعا ضرر میکنند. واقعا....؟؟؟؟

ایشان در بخشی از سخنانشان اظهار داشتند ارز مورد تیاز بازرگانان دانشجویان و امور خدماتی (مانند بیماران) را تامین و به قیمت رسمی در اختیار آنان می گذارد و مشتریان به هیچ وجه نگران نباشند.

این مقام بانک مرکزی همچنین دخایر طلا و ارز کشور را در شرایط کنونی کاملا مطلوب ارزیابی کرد و گفت : پس از انقلاب هرگز به مانند امروز وضعیت متاسبی نداشته ایم!!!!!!

در آخر خاطر نشان میکنم که یکی دیگر از مقامات بانک مرکزی هفته پیش برای جلوگیری از روند افزایش ارز و سکه و طلا اقدام به جمع آوری دلالان ارز نخ سوزن (مخصوصا ) دلالان فعال و زحمت کش خیابان فردوسی  کردند که فقط روز چهارشنبه این اقدام صورت گرفت و بعد از آن همچنان حضور پر رنگتر و فعالانه این عزیزان در روزهای بعد مشهود بود و روز دوشنبه یعنی دیروز تلفنی به خود من قیمت 2150 تومن رو پیشنهاد دادن.

واسه دیدن قیمت ها پیشنهاد میکنم خودتون به سایت طلا مراجعه کنید. چون این روزها انتقال قیمت ها هیچ ارزشی نداره چون در کمتر از چند ثانیه تغییر می کنه.

در آخر واسه هفته بعد پیش بینی  شخصی من برای طلا مثقالی 450هزار تومن. و سکه امامی با قیمت 1200000تومن خرید و فروش میشود.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 بهمن 1390 توسط بهروز بیگدلی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin