تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

امروز اقا کلاغه زحمت یه تحلیل رو کشیدند و برامون فرستادند:

اقا کلاغه ضمن تشکر از اقای مهندس مهدوی به این خاطر که تقریبا قدرت مانور تمام کاندیداتورها رو گرفته و هنوز معلوم نیست که ایشون در انتخابات حضور داشته باشند یا نه  ، همه کاندیداها دست به عصا حرکت میکنند.

در این میان جلسات اقای دکتر خانمحمدی پررنگ تر از بقیه است چرا که خرمدره یک صدا از اقای دکتر خانمحمدی حمایت می کنند و ایشون هم که احتمالا خودشون رو برنده انتخابات می دونند تقریباً سمت ها و پست های خرمدره و ابهر رو تقسیم کردند و مسئولین این ارگان ها انتخاب شدند.

از طرفی اقای دکتر مهاجری همچنان قصد جامعه شناسی و میزان ریسک حضور رو می سنجند ولی مشکل اینجاست که نمونه اماری ایشان در حد اینترنت است ، اینترنتی که واقعا قابل اعتماد نیست و بیشتر شبیه برفه.

زمزمه هایی هم از انصراف کاندیداهای خانم این دوره در مجالس پیچیده است که تاثیر چندانی بر این رقابت ندارد.

با اغاز بهمن ماه و دهه پیروزی انقلاب اسلامی جلسات انتخاباتی در قالب مراسم دهه فجر برگزار می شه و با وجود مشکلات اقتصادی خیلی زیاد در سال جهاد اقتصادی از این سال به عنوان یکی از درخشان ترین سال های اقتصادی کشور نام می برند و در وصف این سال حرفهای بسیاری می زنن و از برنامه هاشون برای اصلاح وضعیت صحبت می کنند.

 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 بهمن 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin