تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

سلام

دوست عزیزم جناب آقای اسدی در وبلاگشون مطالبی در باب نقد فعالیت های فرهنگی شهرداری ابهر و شورای شهر ابهر منتشر کردند و مطالعه اون خالی از لطف نخواهد بود.

از بچگی معتقد بودم که تقلب کردن همیشه بد نیست و گاهی ادم خیلی خیلی می افته جلو حالا دوستان ما در بلاد کفر به جای واژه منحوس تقلب واژه تحت عنوان بنچ مارک ارائه کردند و فارسیش می شه الگو برداری و بومی کردن یک نمونه موفق به مراتب با کلاس تر از واژه تقلبه.

اما خوب باز هم سخت نیست مثلا یک صفحه از اینترنت باز کرد و سایت گوگل رو باز کرد و کلمه ای تحت عنوان مدیریت نوین شهری و البته معادل انگلیسی اون رو تایپ کرد دنیا دنیا مطلب پیدا می شه البته این کافرهای از خدا بی خبر مجلات بسیار غنی در باب مدیریت شهری و کاربری شهری منتشر می کنند کافی یک هفته وقت گذاشت و دید که ابهر با کدام یک از این تئوری ها همسو تره.

حالا این نشد اصلا مشکلی نیست دانشگاه ازاد اسلامی ابهر ، دانشگاه علمی کاربردی ابهر ، دانشگاه صائب ابهر ، دانشکده سما ، دانشگاه زنجان ، دانشگاه آزاد زنجان ، دانشگاه امام خمینی قزوین ، دانشگاه ازاد قزوین و ... دانشگاه های دیگه از گزینه های بسیار عالی برای انتشار یک اطلاعیه هم برای معماری شهری ، هم برای مدیریت شهری و هم برای مشکلات شهری و شهروندی ابهر در این دانشگاه های منتشر کرد و ازشون خواست که اقایان وخانوم های فرهیخته بیاید و یه زحمت بکشید اگر مایل بودید و موضوع پایان نامه خودتون رو یکی از این مطالب ارائه بدید و اگر واقعا مشکل شهر ما رو حل کرد هیچ ایرادی نداره که بیایم و حق الزحمه تحقیقات ایشون رو بدیدم مطمئن باشید اگر از فرصت های رایگان استفاده نکنیم در آینده مجبوریم هزاران هزار برابر هزینه حق الزحمه بابت این کار خرج کرد و نیمی از این نتیجه رو نگرفت.

بسیار گفته و نتیجه ای ندیده ایم ولی برای دلگرمی  خودمون باز هم می گیم ما می توانیم اگر بدانیم ؟!ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 8 اردیبهشت 1391 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin