تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت
علیرضا جزء قاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان در بازید معاون برنامه ریزی و توسعه آبفای کشور در سفر به استان زنجان از تصفیه خانه آب و فاضلاب شهرهای ابهر و خرمدره در این باره گفت: تصفیه خانه آب به ظرفیت 400 لیتر بر ثانیه و احداث 2 باب مخزن به حجم10 هزار متر مکعب در حال ساخت است که با تزریق به موقع اعتبارات تا پایان سال مالی 94 بهره برداری خواهد رسید . وی گفت : اعتبار مورد نیاز برآورد شده برای اتمام طرح 60 میلیارد تومان است که تاکنون برای اجرای این طرح 28 میلیارد ریال هزینه شده و اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال برای تکمیل فاز قابل بهره برداری مورد نیاز است. جزء قاسمی از اجرای خطوط انتقال به طول24 کیلومتر خبر داد و افزود : با توجه به کمبود آب شرب شهر ابهر ، اولویت آبرسانی به شهر ابهر در دستور کار شرکت قرار گرفته است . 
وی هدف از اجرای طرح آبرسانی را تامین 12 میلیون متر مکعب آب شرب برای شهرهای ابهر و خرمدره از سد کینه ورس عنوان کرد و ادامه داد: با اجرای این طرح در مجموع148 هزار و 742 نفر از شهروندان در شهرهای ابهر و خرمدره با بیش از 52 هزار مشترک تحت پوشش قرار می گیرند .


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 مهر 1394 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin