تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت

به گزارش خبرگزاری مهر:

بخشدار سلطانیه درخصوص تبدیل شدن سلطانیه به شهر الکترونیکی به جزئیات این طرح اشاره کرد و گفت: برای اجرای این طرح 6 کارگروه تخصصی برای این امر در نظر گرفته شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد ذوالقدر در گفتگو با خبرنگاران افزود: این طرح که با حمایت ویژه استاندار در حال پیگیری است از نیمه دوم مرداد ماه سال جاری آغاز و تا پایان بهمن ماه به بهره برداری می رسد و شهر الکترونیک سلطانیه به ریاست معاون  توسعه مدیریت و منابع استانی و به دبیری دفتر فناوری اطلاعات استانداری و با عضویت شهرداری زنجان  دانشگاه زنجان،  بخشداری سلطانیه، دانشگاه علوم پایه و شهرداری سلطانیه اداره می شود.

 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 مهر 1390 توسط حامد عزیزخانی
اوریانا فالاچی روزنامه نگار برجسته ایتالیائی ، از وینستون چرچیل سئوال میکند:آقای نخست وزیر شما چرا برای ایجاد یک دولت استعماری و دست نشانده به آن سوی اقیانوس هند می روید و دولت هند شرقی را بوجود می آورید ، اما این کار را نمی توانید در بیخ گوشتان یعنی در کشور ایرلند که سالهاست با شما در جنگ و ستیز است انجام بدهید ؟وینستون چرچیل بعد از اندکی تأمل پاسخ می دهد : برای انجام این کار به دو ابزار مهم احتیاج داریم که آن دو ابزار را در ایرلند در اختیار نداریم . روزنامه نگار می پرسد . آن دو ابزار چیست ؟ چرچیل پاسخ میدهد :
 اکثریت نادان ، و اقلیت خائن
حالا که این داستان اختلاس بی سابقه در کشور اتفاق افتاده این 4 کلمه خیلی برام معنی پیدا می کنه سه هزار میلیارد تومان این وسط نیست شده و رفته جیب یه سری سرمایه دار از طریق امضای یه اقلیت خائن که در این بین اکثریت نادان هم هیچ عکس العملی نشون نمی دن ، رئیس یه بانک یک میلیارد دلاری به جیب می زنه و می شه مقیم کانادا ، فلان رئیس سازمان هم نیم میلیاردی می زنه به جیب و می شه مقیم فرانسه یه سری ادم بد بخت هم این وسط که دستور مافوق خودشون رو گوش کردن به نام متهم می رن زندان و ماجرا به خوبی و خوشی تموم می شه یه سه هزار میلیارد هم صدقه سلامتی سر بعضی از اقلیت خائن که نمی خوان دست همه خائن ها رو شه.
ما اکثریت نادان هم تعدادیمون می گیم دمش گرم ما که نتونستیم از دولت چیزی بگیریم بزار اون یه جا بگیره ، یه سری دیگه می گن طمع باعث این شده نباید زیاده خواهی می کرد ، یه سری دیگه می گن عجب ادمی بوده باید از فلان راه ها هم اقدام می کرده که دولت رو بچاپه!!!!!!!
یه تعداد کمی هم می گن با این مبلغ می شه چقدر اشتغال ایجاد کرد ، چقدر از جوون ها رو می شه فرستاد خونه بخت ، چقدر از مردم خونه دار می شن!!!!!
سوالی که اینجاست چرا دستگاه های نظارتی ما این 4 سال نفهمیدن؟؟؟؟؟؟ کسی هم سوال نمی کنه ؟؟؟؟؟ جالب اینکه وقتی اقا دزده معلوم شد همه عزیزان مدعی شدند که ما اول پیدا کردیمش اون با کلی افتخار اقا جان طرف داره 4 ساله می خوره به جای اینکه ادم خجالت بکشه بگه نمی دونم چی بگم و به کی بگم ولی مملکت گل و بلبل همینه دیگه که به امید خدا با این روند پر افتخار بی کاری قراره حذف بشه ، همه مردم خونه دار بشن ، رشد اقتصادی از رشد اقتصادی چین بزنه بالا ، به لجاظ سیاسی قبل از فرانسه و امریکا باشیم، به لحاظ نظامی روسیه بیاد از ما تسلیحات نظامی بگیره از لحاظ گردشگری و سرگرمی هم که به شکر میراث فرهنگی الان هم داریم حرف اول دنیا رو می زنیم ، صنعت کشورمون که حرف نداره ، فقط مشکلمون وضع بد دانشگاهامونه که موجب شده پیشرفت علمی نداشته باشیم که به کمک دانشجویان عزیز و با اضافه شدن آگاهی  های معنویشون میزان تولید علم بالا می ره .

پانویس:
اینا رو از من نشنیده بگیرید.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 16 مهر 1390 توسط حامد عزیزخانی

چند وقت پیش برای موضوعی رفته بودم استان البرز از قضا همکاران دفتر کرج برای یکی از پروژه های شرکت مراسم مصاحبه و جذب نیرو رو داشتند از جایی که شدیدا ادم فضولی هستم من هم رفتم سرکی بکشم تقریبا با تمام دوستانی که برای مصاحبه فرم پر کرده بودند صحبت کردم شکر خدا همشون از من باسواد تر و با کمال تر بودند و انصافاً مهندس بودند.

ازمون حدود ساعت 10 صبح برگزار شد و نتایجش تا ساعت 12 معلوم شد که با کمال تعجب دیدم هیچ کدوم از 40 مهندس حاضر قبول نشده بودند؟؟؟؟!!!!!

خیلی تعجب کردم به خاطر همین رفتم به سراغ مدیر پروژه کرج که ببینم داستان از چه قراره ، ایشون زحمت کشیده بودند و 5 سوال طرح کرده بودند که من حتی نمی تونستم کامل سوال ها رو بفهمم چه برسه بخوام جواب بدم به ایشون چیزی نگفتم ولی سوال رو برای سایر همکارانم فکس کردم و ازشون خواستم با تقلب و همکاری و مشورت و هر مدلی که دوست دارند تا ساعت 16 جوابش رو برام بفرستند و کلی هم الکی روش نوشته بودم که اقای مدیر گرفته باید حتما تکمیلش کنید.

جالب بود که هیچ کدام از همکاران محترم نتونسته بودند جواب بدن و البته همشون بهم زنگ زده بودند که اگر جوابش رو می دونم بهشون بگم ......

بعد هم یه نامه برای مدیر محترم نوشتم که اقا شما که 32 تا مهندس برات دارند کار می کنند هیچ کدوم نتونستند به این 5 سوال جواب بدند حالا چطوره که از نیروی جدیدی که می خواید جذب کنید این سوال ها رو می پرسید؟ اونم چه سوال هایی شاید در 100 سال آینده هم در ایران اتفاق نیوفته....

موقع اومدن ابهر از این طراح سوال جوابش رو پرسیدم ایشون هم در کمال ناباوری گفت که تو یه نشریه فرانسوی خونده که قراره اخر سپتامبر جوابش رو در شماره جدید منتشر کنه ....

خوب قضاوت با خودتون که در مملکت ما چقدر از این اتفاق ها می افته کلی سوال الکی اخرش هم اون هایی که اشنا دارند برن سر کار....

 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 مهر 1390 توسط حامد عزیزخانی

بوی ماه مهر با سه روز تاخیر آغاز شد !!!!!

امروز صبح رفته بودم سر یکی از پروژه ها از روستاهای بویین زهرا خیلی برام جالب بود که چند دانش آموز ابتدایی (از تمام پایه ها) در یک مدرسه 3 اتاقه ( نه سه کلاسه) درس میخوندند یکی از اتاق ها برای معلم و مدیر بود و یکی انبار و دیگری هم کلاس درس بود.

روز اول سال تحصیلی انقدر ساده برگزار شد که انگار اخرین روزهای سال تحصیلیه !!!

نمی دونم ایا بچه های روستا دل ندارند؟ از شانس بدشون یه خانم معلم بد اخلاق هم گیرشون ا ومده بود ، شک ندارم که تا اخر سال یه چندباری باید مزه چوب معلم رو بچشند تا کسی بهشون نگه خول؟؟؟؟؟؟؟؟

از این طرف هم مدارس شهر بودند که کلی تزئین شده بودند ، دانش آموزان خیلی خیلی شاد چون تو مدرسه کلی آهنگ شاد داره پخش می شه ، خانواده کلی روحیه داده ، همه معلم ها دارند لبخند می زنند و تقریبا دست همه دانش آموزان یه شاخه گل برای تقدیم به معلم داره چشم نوازی می کنه.

به نظر شما چرا؟ من که دلم به حال بچه های روستا سوخت...ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 مهر 1390 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin