تبلیغات
روزنگاران ابهر

روزنگاران ابهر
جامعه ای از ابهری های مقیم اینترنت
به همت دانشجویان ایرانی مقیم هلند هفته آینده تجمع اعتراض آمیزی در اعتراض به فجایع انسانی رخ داده درخصوص مسلمان میانماردر شهر لاهه (پایتخت سیاسی هلند) برگزار خواهد گردید. همراه با این تجمع، یک دادخواست بین المللی به  ۵ زبان عربی‌، فارسی، انگلیسی‌، آلمانی‌ و هلندی نیز تهیه شده است که قراراست پس از جمع آوری امضا به حد کافی، به نهادهای ذیربط ارسال و نتایج آن پیگیری گردد.
 در خصوص اثربخشی این مساله، یکی از دانشجویان ایرانی مقیم هلند گفت: چندی پیش درخصوص عدم صدور و عدم تمدید ویزا دانشجویان ایرانی توسط کشور هلند و اعمال محدودیت های شدید در خصوص دانشجویان ایرانی، مشابه چنین دادخواستی تهیه و از طریق نهادهای ذیربط پیگیری شد که بسیار موثر و اثربخش بود.
 لذا از کلیه عزیزان مجدد تقاضا دارم که این دادخواست را امضا نموده و آنرا برای سایر  دوستان نیز ارسال نمایند برای اینکه بتوانیم صدای این مردم بی پناه را به گوش جامعه جهانی رسانده و مانع خشونت بیشتر علیه ایشان باشیم دادخواستی به شرح لینک زیر تهیه شده است.
امضا کنید و برای رفقاتون هم بفرستید


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 مرداد 1391 توسط حامد عزیزخانی
مسئولان برگزاری جشن گلریزان،‌زمان برگزاری جشن گلریزان همشهریانی که به دلایل مختلف امکان حضور در محل‌های برگزاری مراسم جشن گلریزان را ندارند، می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب 105743556003 نزد بانک ملی شعبه دارابی زنجان، 1313021283 بانک ملت شعبه خرمشهر زنجان و 10804341 بانک رفاه شعبه خرمشهر زنجان به نام ستاد دیه استان زنجان واریز کنند.

گفتنی است، امسال مراسم جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان در شهرستان خرم‌دره نیز در تاریخ 19 مرداد از ساعت 18 تا 20 در سالن کشاورزان فرمانداری خرم‌دره برگزار می‌شود.

همچنین، مراسم جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان در شهرستان ابهر در تاریخ 14 مرداد از ساعت 18 تا 20 در سالن شهید باهنر آموزش و پرورش ابهر برگزار می‌شود.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 13 مرداد 1391 توسط حامد عزیزخانی
درباره وبلاگ

شهر الكترونیك یك اختراع و یا یك پیشنهاد نو آورانه نیست بلكه واقعیتی است كه بر اساس نیاز جای خود را باز می كند . اگر امروز چشم خود را بر نیاز ببندیم فردا باید با پرداخت هزینه بیشتر قدم در اجرای آن بگذاریم.

hamed.azizkhani@gmail.com
Blog Skin